Skip to content

Országos Diáktanács névsor

Az Országos Diáktanács egy 46 fős tanulói érdek-képviseleti tanács, amelynek célja figyelemmel kísérni az Országos Diákparlament javaslati pontjainak teljesülését. A tanács ennek érdekében rendszeresen tárgyal a kormányzattal, különösen a köznevelésért felelős államtitkársággal. A Országos Diáktanács tagjait a megyei diákparlamenti rendezvényeken választják az adott megye iskoláinak diákképviselői.

Frissítve: 2020.11.07. Forrás: oktatas.hu


Erdősi Dániel képe

Erdősi Dániel
tag

Baranya

AM DASzK, Ujhelyi Imre Mezőgazdasági és Közgazdasági Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma


Varga Bernadett képe

Varga Bernadett
póttag

Baranya

Dél-Zselic Tinódi Lantos Sebestyén Általános Iskola


Király Lili képe

Király Lili
tag

Bács-Kiskun

Katedra Általános Iskola, Gimnázium, Informatikai és Művészeti Szakgimnázium és Kollégium


Ercsi Dániel képe

Ercsi Dániel
póttag

Bács-Kiskun

Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium


Berta Álmos Botond képe

Berta Álmos Botond
tag

Békés

Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium


Bauer Bettina képe

Bauer Bettina
póttag

Békés

Békéscsabai SZC Vásárhelyi Pál Szakgimnáziuma és Kollégiuma


Robotka Róbert Marcell képe

Robotka Róbert Marcell
tag

Borsod-Abaúj-Zemplén

Fáy András Görögkatolikus Közgazdasági Szakgimnázium


Schuller Veronika képe

Schuller Veronika
póttag

Borsod-Abaúj-Zemplén

Avasi Gimnázium


Ázbej Theodor képe

Ázbej Theodor
tag

Budapest

VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium


Szilas Kincső képe

Szilas Kincső
tag

Budapest

Szinyey Merse Pál Gimnázium


Matskássy Márton Balázs képe

Matskássy Márton Balázs
tag

Budapest

Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium


Sindik Milena Maja képe

Sindik Milena Maja
póttag

Budapest

Horvát Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium


Koósa Tamás képe

Koósa Tamás
póttag

Budapest

Német Nemzetiségi Gimnázium és Kollégium


Hutter Róbert Iván képe

Hutter Róbert Iván
póttag

Budapest

Tamási Áron Általános Iskola Gimnázium és Német Nemzetiségi Gimnázium


Baranyi Balázs képe

Baranyi Balázs
tag

Csongrád

Németh László Gimnázium, Általános Iskola


Csiszár Linett képe

Csiszár Linett
póttag

Csongrád

Kiss Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola


Molnár Szimonetta Lúcia képe

Molnár Szimonetta Lúcia
tag

Fejér

Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola 8000 Székesfehérvár, Budai út 7.


Tátrai Réka képe

Tátrai Réka
póttag

Fejér

8000 Székesfehérvár, Prohászka Ottokár utca 71.


Bellovicz Martin  képe

Bellovicz Martin
tag

Győr-Moson-Sopron

Győri Mőszaki SZC Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakgimnáziuma  és Szakközépiskolája


Boncsarovszky Péter képe

Boncsarovszky Péter
póttag

Győr-Moson-Sopron

Révai Miklós Gimnázium


Vinnai Milda képe

Vinnai Milda
tag

Hajdú-Bihar

Kós Károly Művészeti Szakgimnázium és Kollégium


Szabó Zoltán képe

Szabó Zoltán
póttag

Hajdú-Bihar

Szép Ernő Kollégium


Bódi Barnabás képe

Bódi Barnabás
tag

Heves

Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium


Lajer Bettina képe

Lajer Bettina
póttag

Heves

Eötvös József Reformtáus Oktatási Központ


Pethő Kinga képe

Pethő Kinga
tag

Jász-Nagykun-Szolnok

Tiszaparti Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium


Kürthy Dóra képe

Kürthy Dóra
póttag

Jász-Nagykun-Szolnok

Verseghy Ferenc Gimnázium


Horváth Csongor  képe

Horváth Csongor
tag

Komárom-Esztergom

Komáromi Jókai Mór Gimnázium


Kelemen Anna képe

Kelemen Anna
póttag

Komárom-Esztergom

Eötvös József Gimnázium és Kollégium


Papp Lukács Salamon képe

Papp Lukács Salamon
tag

Nógrád

Uzoni Péter Gimnázium és Általános Iskola,


Dancs Luca képe

Dancs Luca
póttag

Nógrád

SSZC Szent-Györgyi Albert Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája


Boldizsár Vivien Elvíra képe

Boldizsár Vivien Elvíra
tag

Pest (Szolnoki POK)

Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakgimnázium és Szakközépiskola


Kálmán Hanna Karola képe

Kálmán Hanna Karola
póttag

Pest (Szolnoki POK)

József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakgimnázium


Kovács Dániel képe

Kovács Dániel
tag

Pest (Budapesti POK)

Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium


Osváth Norbert képe

Osváth Norbert
póttag

Pest (Budapesti POK)

Veresegyházi Katolikus Gimnázium


Balogh Zsanett képe

Balogh Zsanett
tag

Somogy

Mátyás Király Gimnázium


Szollár Júlia képe

Szollár Júlia
póttag

Somogy

Kaposvári SZC Nagyatádi Ady Endre Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája


Szikszay Ákos képe

Szikszay Ákos
tag

Szabolcs-Szatmár-Bereg

Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium


Szilágyi Soma képe

Szilágyi Soma
póttag

Szabolcs-Szatmár-Bereg

Nyíregyházi Művészeti Szakgimnázium


Illés Dóra képe

Illés Dóra
tag

Tolna

Dombóvári Illyés Gyula Gimnázium


Szirányi Péter képe

Szirányi Péter
póttag

Tolna

Szekszárdi Garay János Gimnázium


Sziber Máté  képe

Sziber Máté
tag

Vas

SZMSZC Puskás Tivadar Fém- és Villamosipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma


Slemmer-Tölgyesi Anna képe

Slemmer-Tölgyesi Anna
póttag

Vas

ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium


Késmárki Mirjam képe

Késmárki Mirjam
tag

Veszprém

Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma


Zsoldos Fanni képe

Zsoldos Fanni
póttag

Veszprém

Veszprémi SZC Öveges József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma


Fazekas Liliána képe

Fazekas Liliána
tag

Zala

Hévízi Bibó István Gimnázium és Kollégium


Molnár Napsugár képe

Molnár Napsugár
póttag

Zala

Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola


Felhasznált ikonok forrása: Freepik, Pixel perfect from www.flaticon.com